Spotkanie Resovia Rzeszów kontra Puszcza Niepołomice, wynik 2-1

Resovia Rzeszów kontra Puszcza Niepołomice 2-1. Dnia 2022-09-17 18:00 na stadionie Stadion Stal rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 11. Zmierzyły się ze sobą Resovia Rzeszów oraz Puszcza Niepołomice.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Resovia Rzeszów i Puszcza Niepołomice zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: B. Wasiluk 23' 1-0 K. Krasa 61' 2-0 A. Siemaszko 90' 2-1

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Mikulec 9' B. Wasiluk 43' R. Hoogenhout 45' R. Bak 53' K. Krasa 81' Pedro Vieira 85' B. Pindroch 90'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: M. Pieczek 27' D. Frelek 29' W. Hajda 74'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Główny arbiter meczu - M. Szczerbowicz. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Resovia Rzeszów stawi czoła Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów oraz Chojniczanka Chojnice. Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice zmierzy się z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice.

W dobie dzisiejszych czasów fani śledzą potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Mocne piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak R. Mikulec M. Pieczek raz za razem zapewniają wyśmienitym fanom wiele emocji. Zmagania pomiędzy drużynami są niezwykle zajadłe, rzadko okazuje się koniec końców, że spotkania nie są interesujące. Systematycznie obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul, przechodzące do historii asysty oraz sytuacje podbramkowe zapewniające wspaniałe wrażenia z meczu. Zachęcamy, żeby przeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Resovia Rzeszów i Puszcza Niepołomice z ligi I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Stal.