Dnia 2022-05-16 16:00 miało miejsce spotkanie między Górnik Polkowice i Resovia Rzeszów zakończone wynikiem 3-0

W dniu 2022-05-16 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Górnik Polkowice i Resovia Rzeszów.

Po pierwszej połowie meczu między Górnik Polkowice oraz Resovia Rzeszów wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

 

Gole strzelali: R. Karmelita 75' 1-0 M. Piątkowski 79' 2-0 M. Szuszkiewicz 84' 3-0

Żółte kartki Górnik Polkowice: D. Krakowski 8' D. Makuch 67'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Mikulec 44' K. Antonik 45' K. Krasa 76' J. Soljic 79' B. Jaroch 90'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny arbiter meczu - Ł. Ostrowski. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Górnik Polkowice zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Resovia Rzeszów z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczna grupa fanów z dużym zapałem śledzi poczynania ligi I Liga. Składające się z uzdolnionych napastników oraz obrońców drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak m.in. D. Krakowski R. Mikulec raz za razem gwarantują wyśmienitym sympatykom emocje sięgające zenitu. Walki między piłkarzami ligowymi są nader zażarte, niezwykle rzadko zdarza się, że są to widowiska nużące. Trafiamy na nieprzepisowe faule zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem, wyjątkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty zapewniające wspaniałe wrażenia z meczu. To też warto śledzić spotkania piłkarskiej znakomitej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Udział takich zespołów jak Górnik Polkowice oraz Resovia Rzeszów w lidze I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Górnik.