Mecz Odra Opole vs Resovia Rzeszów zakończony wynikiem 0-3

Odra Opole vs Resovia Rzeszów, wynik końcowy 0-3.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Odra Opole a Resovia Rzeszów zakończyła się 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

Dnia 2022-05-22 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 34 pomiędzy Odra Opole a Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: K. Chuchro 9' 0-1 D. Hilbrycht D. Kubowicz 30' 0-2 K. Chuchro 68' 0-3 B. Eizenchart

Żółte kartki Odra Opole: A. Zak 55'

Żółte kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny arbiter spotkania - . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Odra Opole zmierzy się już z Korona Kielce, następne spotkania z drużynami oraz a Resovia Rzeszów zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Coraz częściej zauważamy, że fani futbolu śledzą ekscytujące starcia w lidze I Liga. Utalentowane futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. A. Zak często sprawiają kapitalnym miłośnikom futbolu wiele emocji. Cieszące oko walki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają niezwykle zajadłe, bardzo rzadko bywa ostatecznie, że potyczki męczą kibica. Nieustannie trafiamy na wyśmienite asysty czy gole, bezwzględne faule kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi I Liga oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Odra Opole oraz Resovia Rzeszów oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.