Mecz między Resovia Rzeszów i Nieciecza zakończony wynikiem 1-2 dnia 2023-05-27 13:00 na obiekcie Stadion Stal

Resovia Rzeszów vs Nieciecza 1-2.

Pierwsza połowa meczu między Resovia Rzeszów i Nieciecza zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2023-05-27 13:00 na stadionie Stadion Stal odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 33 pomiędzy Resovia Rzeszów a Nieciecza.

Gole strzelali: M. Kałahur 17' 1-0 K. Chuchro 58' 1-1 M. Mešanović 80' 1-2

Żółte kartki Resovia Rzeszów: M. Mroz 90'

Żółte kartki Nieciecza: A. Kadlec 42' M. Hubinek 90'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów: R. Hoogenhout 30'

Czerwone kartki Nieciecza: M. Fornalczyk 86'

Sędzią głównym tego spotkania był J. Małyszek. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Resovia Rzeszów zmierzy się już z Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i . Kolejno natomiast Nieciecza z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Kibice śledzą poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Składające się z uzdolnionych napastników/obrońców zespoły piłkarskie i piłkarze jak M. Mroz A. Kadlec nierzadko zaserwowały swoim wiernym kibicom wiele wrażeń. Regularnie natrafiamy na bezlitosne faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, wspaniałe gole i asysty zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Niesamowite walki między piłkarzami bywają niezwykle zażarte, rzadko okazuje się, że są to spotkania nie warte uwagi. Zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić mecze piłkarskie lubianej ligi I Liga i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych. Resovia Rzeszów i Nieciecza oraz ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Stal.