Mecz ŁKS Łódź kontra Resovia Rzeszów zakończony wynikiem 2-1

Dnia 2023-05-21 10:40 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 32 pomiędzy ŁKS Łódź a Resovia Rzeszów.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy ŁKS Łódź i Resovia Rzeszów zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

 

Gole strzelali: R. Pirulo 30' 1-0 P. Janczukowicz K. Chuchro 61' 2-0 B. Garcia 86' 2-1 M. Kalahur

Żółte kartki ŁKS Łódź: A. Tutyskinas 40'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: K. Chuchro 54' B. Garcia 87' B. Garcia 90'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów: B. Garcia 90'

Główny arbiter spotkania to . Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu ŁKS Łódź zmierzy się już z Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole i Nieciecza. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczni kibice śledzą poczynania, które startują w lidze I Liga. Uzdolnione drużyny piłkarskie i piłkarze jak A. Tutyskinas K. Chuchro nieustannie gwarantują wspaniałym entuzjastom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Wielokrotnie zdarzają się przechodzące do historii gole i asysty, ostre faule kończące się bardzo często żółtą kartką, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Wspaniałe potyczki pomiędzy graczami bywają nader zażarte, nie często zdarza się, że są to spotkania usypiające. Z tego względu warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania sportowe wyjątkowej ligi I Liga. Udział takich lubianych zespołów jak ŁKS Łódź i Resovia Rzeszów w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.