Stomil Olsztyn kontra Resovia Rzeszów, wynik meczu - 4-2

Stomil Olsztyn kontra Resovia Rzeszów, wynik 4-2. W dniu 2021-09-13 16:00 na stadionie Stadion OSiR odbył się mecz ligi I Liga kolejki 8 pomiędzy Stomil Olsztyn a Resovia Rzeszów.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Stomil Olsztyn i Resovia Rzeszów zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-2.

 

Gole strzelali: D. Pietraszkiewicz 9' 0-1 J. Straus 50' 1-1 S. J. Bwanga 59' 2-1 P. Mikita 80' 3-1 K. Twardowski 83' 3-2 J. Straus 90' 4-2

Żółte kartki Stomil Olsztyn: R. Remisz 22' S. J. Bwanga 72' P. Mikita 77'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Adamski 14' J. Soljic 89' O. Podhorin 90'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Stomil Olsztyn stanie naprzeciw Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz Miedz Legnica. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów podejmie Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie oraz Widzew Łódź.

Wierni fani futbolu śledzą interesujące starcia w lidze I Liga. Fascynujące piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak R. Remisz R. Adamski nierzadko zaserwowały wyborowym sympatykom mnóstwo niesamowitych przeżyć. Trafiamy na idealnie wyliczone gole oraz asysty, bezlitosne sytuacje na faul, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi są niezwykle zajadłe, nie często zdarza się ostatecznie, że mecze nas męczą. Z tego względu warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić widowiska sportowe lubianej ligi I Liga. Udział takich zespołów jak Stomil Olsztyn i Resovia Rzeszów z ligi I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion OSiR.