Sandecja Nowy Sącz vs Resovia Rzeszów, wynik spotkania 0-0

W dniu 2022-04-14 16:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Ojca Władysława Augustynka rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 28. Zmierzyły się Sandecja Nowy Sącz oraz Resovia Rzeszów.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Sandecja Nowy Sącz oraz Resovia Rzeszów wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: D. Chmiel 14' D. Szufryn 24' B. Szczepanek 76'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: D. Kubowicz 22' A. Komor 68' J. Soljic 80' B. Wasiluk 83'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny arbiter meczu to A. Różycki. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Sandecja Nowy Sącz stanie naprzeciw Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie oraz Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów oraz Arka Gdynia.

Coraz częściej zauważamy, iż kibice śledzą starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Uzdolnione piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak D. Chmiel D. Kubowicz raz za razem sprawiają wspaniałym entuzjastom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się bezkompromisowe, nie często bywa ostatecznie, iż są to mecze nie warte uwagi. Często natrafiamy na brutalne sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką, niezwykłe gole oraz asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zachęcamy, aby oglądać widowiska piłkarskie znanej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Udział takich popularnych zespołów jak Sandecja Nowy Sącz oraz Resovia Rzeszów w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.