Back to Top

Nieciecza kontra Resovia Rzeszów, wynik 1-4

Dnia 2024-03-16 11:40 miało miejsce spotkanie Nieciecza - Resovia Rzeszów: wynik końcowy 1-4

W meczu 24. kolejki I ligi drużyna Nieciecza podejmowała wczoraj na Stadionie Sportowym Bruk-Bet Termalica ekipę Resovii Rzeszów. Mimo obiecującego prowadzenia na przerwę, gospodarze ostatecznie ulegli rywalom 1-4, w wyniku czego goście z Rzeszowa odnieśli pewne zwycięstwo. Spotkanie miało miejsce dwa dni temu o godzinie 11:40, stąd relacja z tej konfrontacji.

Mecz pomiędzy Resovia Rzeszów vs Odra Opole wynik 1-0

Spotkanie pomiędzy Resovia Rzeszów oraz Odra Opole zakończone wynikiem 1-0 dnia 2023-12-15 17:00 na stadionie Stadion Stal

Dziś na Stadionie Stal w Rzeszowie odbył się niesamowicie emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Resovia Rzeszów i Odra Opole. Po zaciętej rywalizacji to gospodarze wyszli zwycięsko, pokonując gości 1-0. Mecz zakończył się po bramce strzelonej w drugiej połowie, ustalając wynik na niekorzyść drużyny z Opola. Szczegóły spotkania z 15 grudnia br. o godzinie 17:00 w ramach 19. kolejki I Ligi już wkrótce!

Lechia Gdansk kontra Resovia Rzeszów zakończony wynikiem 4-0

Mecz między Lechia Gdansk oraz Resovia Rzeszów zakończony wynikiem 4-0 dnia 2024-03-04 17:00 na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk

W najnowszym starciu w ramach I ligi piłkarskiej doszło do zdecydowanej dominacji drużyny Lechii Gdańsk, która pewnie pokonała Resovię Rzeszów z wynikiem 4-0. Mecz odbył się na Polsat Plus Arena w Gdańsku i już od pierwszej połowy gospodarze narzucili swój styl, prowadząc 4-0 także na przerwę. To było widowisko, które na długo pozostanie w pamięci kibiców obu drużyn.

Mecz Resovia Rzeszów kontra Znicz Pruszków 1-2

Resovia Rzeszów - Znicz Pruszków, wynik meczu: 1-2

W minioną sobotę, na Stadionie Stal, odbył się zacięty mecz między drużynami Resovia Rzeszów i Znicz Pruszków. Zawodnicy obu ekip stoczyli zaciętą walkę, która zakończyła się zwycięstwem Znicza Pruszków 2-1. Wynik na przerwę wskazywał na brak bramek, jednak druga połowa dostarczyła wielu emocji. Znicz Pruszków wywalczył cenne trzy punkty, a Resovia Rzeszów będzie musiała się zrewanżować w kolejnych spotkaniach ligowych.

Mecz pomiędzy Resovia Rzeszów kontra GKS Katowice, wynik 0-2

Mecz Resovia Rzeszów vs GKS Katowice, wynik 0-2

Wczorajszy mecz piłkarski pomiędzy drużynami Resovia Rzeszów i GKS Katowice, rozegrany na Stadionie Stal, zakończył się zwycięstwem gości ze stolicą województwa śląskiego. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, która zakończyła się bezbramkowym remisem, to podopieczni trenera Janusza Nowaka potrafili skutecznie wykorzystać sytuacje i wywieźć pełną pulę punktów, pokonując Resovię 2:0. Spotkanie to miało miejsce w ramach 23. kolejki I ligi, a kibice obu drużyn mieli okazję zobaczyć emocjonujące widowisko na boisku.

Mecz Motor Lublin vs Resovia Rzeszów 3-2

Spotkanie Motor Lublin - Resovia Rzeszów zakończone wynikiem 3-2

W sobotę, 25 listopada, odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Motor Lublin i Resovia Rzeszów. Spotkanie to miało miejsce w ramach 16. kolejki I ligi na stadionie Arena Lublin. Po zaciętej rywalizacji, ostateczny wynik to 3-2 na korzyść drużyny Motor Lublin, która zdołała utrzymać prowadzenie zdobyte jeszcze przed przerwą wynikiem 2-1.

Mecz pomiędzy Resovia Rzeszów kontra Zaglebie Sosnowiec 1-0

Na stadionie Stadion Stal dnia 2024-02-25 17:00 miało miejsce spotkanie między Resovia Rzeszów oraz Zaglebie Sosnowiec zakończone wynikiem 1-0

Wczoraj, 25 lutego 2024 roku, na Stadionie Stal odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Resovii Rzeszów i Zagłębia Sosnowiec. Spotkanie to miało miejsce w ramach 21. kolejki I ligi. Po intensywnej rywalizacji to drużyna Resovii zdołała wygrać 1-0 z Zagłębiem Sosnowiec, utrzymując prowadzenie już od pierwszej połowy. Mecz ten dostarczył kibicom wiele emocji i niezapomnianych momentów na boisku.

Resovia Rzeszów - Chrobry Głogów wynik meczu 0-1

Spotkanie Resovia Rzeszów kontra Chrobry Głogów zakończone wynikiem 0-1

W emocjonującym meczu I Ligi drużyny Resovii Rzeszów i Chrobrego Głogów zmierzyły się na Stadionie Śląskim. Przy pełnych trybunach, obie ekipy dążyły do zdobycia cennych punktów. Ostatecznie, to goście z Głogowa wyszli zwycięsko, pokonując Resovię 1-0. Choć pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo, to druga część spotkania przyniosła wiele emocji.

Mecz pomiędzy Podbeskidzie vs Resovia Rzeszów, wynik 2-2

Mecz Podbeskidzie kontra Resovia Rzeszów, wynik końcowy 2-2

W meczu 20. kolejki I ligi pomiędzy drużynami Podbeskidzie i Resovia Rzeszów, które odbyło się 17 lutego 2024 roku na Stadionie Miejskim, obie ekipy podzieliły się punktami po zaciętym widowisku. Wynik końcowy to 2-2, pomimo tego, że na przerwę gospodarze schodzili z prowadzeniem 1-0. Mecz ten zapewnił kibicom wiele emocji i niezwykle wyrównaną rywalizację na boisku.

Mecz Miedz Legnica vs Resovia Rzeszów, wynik 1-2

Miedz Legnica - Resovia Rzeszów, wynik meczu - 1-2

Ważne starcie w ramach 14. kolejki I Ligi dostarczyło wielu emocji. Miedz Legnica podejmowała na własnym stadionie Resovię Rzeszów. Po intensywnych 90 minutach boju, to goście cieszyli się z cennego zwycięstwa, pokonując Miedź 2-1. Już w pierwszej połowie Resovia objęła prowadzenie, utrzymując je do przerwy. Choć gospodarze stawiali opór, nie zdołali odwrócić losów meczu. Spotkanie odbyło się na Stadionie im. Orła Białego, a sędzią był Ł. Karski.

Resovia Rzeszów vs Wisla Plock, wynik 2-2

Resovia Rzeszów kontra Wisla Plock, wynik spotkania - 2-2

W emocjonującym meczu 17. kolejki I ligi Resovia Rzeszów zmierzyła się z Wisłą Płock na Stadionie Stal. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2, pomimo tego, że na przerwę drużyna gospodarzy prowadziła 1-0. Mecz odbył się dnia 10 lutego 2024 roku o godzinie 14:00, a kibice do samego końca trzymali się w napięciu, śledząc zmagania dwóch drużyn na boisku.

Mecz Resovia Rzeszów kontra Arka Gdynia 1-2

Spotkanie Resovia Rzeszów kontra Arka Gdynia zakończone wynikiem 1-2

W emocjonującym meczu I ligi, drużyny Resovia Rzeszów oraz Arka Gdynia stanęły naprzeciw siebie na boisku stadionu Stal. Spotkanie, które odbyło się w dniu 29 października 2023 roku o godzinie 14:00, dostarczyło kibicom wielu sportowych emocji. Po zaciętej walce, wynik końcowy brzmiał 1-2 na korzyść drużyny Arki Gdynia. Oba zespoły zaprezentowały się z dobrej strony, a wynik na przerwę wynosił remis 1-1.