Mecz pomiędzy Resovia Rzeszów oraz Ruch Chorzów dnia 2022-10-08 18:00 na obiekcie Stadion Stal - 1-1

Pierwsza część spotkania pomiędzy Resovia Rzeszów i Ruch Chorzów zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2022-10-08 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 13 pomiędzy Resovia Rzeszów a Ruch Chorzów.

Gole strzelali: Pedro Vieira 9' 1-0 D. Szczepan 66' 1-1

Żółte kartki Resovia Rzeszów: D. Morys 14' B. Kwiecien 55' D. Morys 64' M. Mroz 90' P. Wojciechowski 90'

Żółte kartki Ruch Chorzów: T. Wojtowicz 36' P. Szur 57' K. Kasolik 90'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów: D. Morys 64'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Główny arbiter meczu to J. Małyszek. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Resovia Rzeszów zmierzy się już z Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow oraz ŁKS Łódź natomiast Ruch Chorzów z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice.

Bardzo często oddani fani śledzą starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Liczące się piłkarskie zespoły z ligi oraz piłkarze jak D. Morys T. Wojtowicz stale zapewniają wspaniałym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi są niezwykle zajadłe, rzadko bywa ostatecznie, że zmagania nudzą. Obserwujemy przepiękne asysty oraz gole, nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone bardzo często pokazaniem żółtej kartki, które dodają smaczku całemu widowisku. Dlatego też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić mecze piłkarskie znanej ligi I Liga. Udział takich znanych drużyn jak Resovia Rzeszów i Ruch Chorzów z ligi I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Stal.