Spotkanie Resovia Rzeszów - ŁKS Łódź zakończone wynikiem 1-2

Resovia Rzeszów - ŁKS Łódź, wynik 1-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Resovia Rzeszów a ŁKS Łódź zakończyła się 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2022-03-20 11:40 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Resovia Rzeszów i ŁKS Łódź.

Gole strzelali: R. Pirulo 23' 0-1 R. Pirulo 36' 0-2 O. Koprowski 70' 1-2

Żółte kartki Resovia Rzeszów: K. Krasa 63'

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Dabrowski 29'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Główny arbiter meczu - . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Resovia Rzeszów zmierzy się już z Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Podbeskidzie a ŁKS Łódź z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie i Sandecja Nowy Sącz.

Mnóstwo fanów śledzi niezwykle interesujące starcia ligi I Liga. Złożone z zdolnych napastników/obrońców zespoły piłkarskie i zawodnicy jak K. Krasa M. Dabrowski nierzadko zapewniły pierwszorzędnym kibicom emocje zapadające w pamięć. Cieszące oko zmagania pomiędzy piłkarzami zdarzają się zagorzałe, nie często zdarza się ostatecznie, iż widowiska przynudzają. Zdarzają się brutalne faule kończące się żółtym kartonikiem, spektakularne asysty i gole gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, śledzić widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga i śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Resovia Rzeszów i ŁKS Łódź jak ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Stal.